ForWiFi!

Montážní partner ForWiFi s.r.o.

 

Jsou okamžiky, kdy lidé opouštějí svůj byt či dům, za cestou do práce, školy nebo za účelem dovolené či víkendu a svůj domov nechávají bez dohledu. Aby se člověk při návratu nedočkal nepříjemného překvapení v podobě vyloupeného bytu či domku, je jistější zabezpečit si svůj domov elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS).

Při výběru zabezpečovacího systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachovou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením.

Montážní firma by Vám měla prokázat, že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Solidní dodavatel Vám dále poskytne i pravidelný servis zabezpečovacího systému, který slouží k ochraně majetku.

Všechny tyto body splňuje naše firma, která se stala montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s., což dokazuje ceritifkát umístěný v sekci Ke stažení.

Uvažujete-li o pořízení EZS, neváhejte se na nás obrátit. Ke konzultaci a poradenství jsou Vám zdarma k dispozici naši pracovníci, kteří Vám ochotně představí produkty firmy Jablotron, navrhnou Vám nejvhodnější variantu pro konkrétní objekt dle Vašich požadavků, zhotoví cenovou nabídku, případně provedou kompletní montáž a zaškolení. Kontaktní informace naleznete v sekci Kontakty.