moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet

ForWiFi!

Montážní partner ForWiFi s.r.o.

 

Jsou okamžiky, kdy lidé opouštějí svůj byt či dům, za cestou do práce, školy nebo za účelem dovolené či víkendu a svůj domov nechávají bez dohledu. Aby se člověk při návratu nedočkal nepříjemného překvapení v podobě vyloupeného bytu či domku, je jistější zabezpečit si svůj domov elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS).

Při výběru zabezpečovacího systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachovou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením.

Montážní firma by Vám měla prokázat, že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Solidní dodavatel Vám dále poskytne i pravidelný servis zabezpečovacího systému, který slouží k ochraně majetku.

Všechny tyto body splňuje naše firma, která se stala montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s., což dokazuje ceritifkát umístěný v sekci Ke stažení.

Uvažujete-li o pořízení EZS, neváhejte se na nás obrátit. Ke konzultaci a poradenství jsou Vám zdarma k dispozici naši pracovníci, kteří Vám ochotně představí produkty firmy Jablotron, navrhnou Vám nejvhodnější variantu pro konkrétní objekt dle Vašich požadavků, zhotoví cenovou nabídku, případně provedou kompletní montáž a zaškolení. Kontaktní informace naleznete v sekci Kontakty.