moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet

ForWiFi!

Co nabízíme?

Naší hlavní činností je veřejná telekomunikační služba, konkrétně poskytování přístupu ke službám sítě Internet. Zní to složitě a úředně, co? Prostě Vám poskytujeme přístup do Internetu. Touto činností se zabýváme od roku 2003 a tak máme již několikaleté zkušenosti v tomto oboru. Snažíme se, aby námi poskytovaná služba byla kvalitní, s plnou podporou zákazníků a abyste se nám vždy dovolali, když je něco špatně, tedy nefunguje. K naší službě poskytujeme klientům, v rámci našich možností, i bezplatnou telefonickou podporu v řadě běžných problémů v oblasti domácí výpočetní techniky. Samozřejmostí je předvedení hlavních funkcí (služeb) Internetu (vyhledávací portály, poskytovatelé e-mailových schránek, atd.), jejich vysvětlení a v případě potřeby i nastavení. To vše si od nás kupujete v rámci naší služby.


 

A proč zvolit zrovna nás?

  • V případě objednání našich služeb poskytujeme nezávazný, testovací provoz zdarma. Nechcete přece zajíce v pytli...
  • Smlouva u nás je na dobu neurčitou, takže si můžete být jisti, že Vám linku po podpisu rychlostně nijak neomezíme a v případě problémů, je budeme skutečně řešit.
  • V případě poruchy se snažíme zajistit servis přímo u zákazníků nejpozději do 24 hodin od nahlášení, jakékoliv problémy v síti, které postihují větší množství klientů, řešíme okamžitě.
  • Nabízíme nízký zřizovací poplatek. Platíte jen za zařízení, které u vás zůstane a je Vaše. Stejně tak se snažíme držet cenu za připojení co nejníže. Oproti ostatním poskytovatelům se nám to i daří.
  • V případě většího počtu lidí na jednu přípojku umožňujeme individuální domluvu podmínek.

V případě, kdy přecházíte od jiného poskytovatele, Vás nenutíme ke koupi našeho zařízení. Vaše stávající zařízení musí být ale kompatibilní s naší sítí.