ForWiFi!

Co nabízíme?

Naší hlavní činností je veřejná telekomunikační služba, konkrétně poskytování přístupu ke službám sítě Internet. Zní to složitě a úředně, co? Prostě Vám poskytujeme přístup do Internetu. Touto činností se zabýváme od roku 2003 a tak máme již několikaleté zkušenosti v tomto oboru. Snažíme se, aby námi poskytovaná služba byla kvalitní, s plnou podporou zákazníků a abyste se nám vždy dovolali, když je něco špatně, tedy nefunguje. K naší službě poskytujeme klientům, v rámci našich možností, i bezplatnou telefonickou podporu v řadě běžných problémů v oblasti domácí výpočetní techniky. Samozřejmostí je předvedení hlavních funkcí (služeb) Internetu (vyhledávací portály, poskytovatelé e-mailových schránek, atd.), jejich vysvětlení a v případě potřeby i nastavení. To vše si od nás kupujete v rámci naší služby.


 

A proč zvolit zrovna nás?

  • V případě objednání našich služeb poskytujeme nezávazný, testovací provoz zdarma. Nechcete přece zajíce v pytli...
  • Smlouva u nás je na dobu neurčitou, takže si můžete být jisti, že Vám linku po podpisu rychlostně nijak neomezíme a v případě problémů, je budeme skutečně řešit.
  • V případě poruchy se snažíme zajistit servis přímo u zákazníků nejpozději do 24 hodin od nahlášení, jakékoliv problémy v síti, které postihují větší množství klientů, řešíme okamžitě.
  • Nabízíme nízký zřizovací poplatek. Platíte jen za zařízení, které u vás zůstane a je Vaše. Stejně tak se snažíme držet cenu za připojení co nejníže. Oproti ostatním poskytovatelům se nám to i daří.
  • V případě většího počtu lidí na jednu přípojku umožňujeme individuální domluvu podmínek.

V případě, kdy přecházíte od jiného poskytovatele, Vás nenutíme ke koupi našeho zařízení. Vaše stávající zařízení musí být ale kompatibilní s naší sítí.